Мени
Кошничка 0

Sports Armband за паметен телефон во боја по избор, бесплатна достава

 • ден 976
 • Заштеда ден 492

X

Sports Armband за паметен телефон во боја по избор, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  50% попуст на спортскa Armband торбичка за паметен телефон во боја по избор - платетe 484 ден. наместо 976 ден.

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  Ако редовно трчате, возете велосипед или пешачите, вашите активности ќе бидат уште позабавни со торбичка со неопреновa лента за на рака кадe  можете да го поставите вашиот мобилен телефон и да ја слушате омилената музика!

  Armband спортскaтa торбичка овозможува пристап до екран на допир и приклучок за слушалки, достапност, удобност, отпорност од гребнатини, отпечатоци од прсти и прашина.
  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста на плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
  • Понудата вклучува:
  • 1x спортски лента за паметен телефон во избор на боја
  • Компатибилен за сите паметни телефони
  • Таа содржи отвори за слушалки и преграда за клучеви
  • Проѕирната винилна чанта го штити екранот од гребнатини и овозможува навигација на екранот на допир додека уредот е во торбата
  • Рефлексивни безбедносни ленти за видливост за време на вечерниот џогирање
  • Спортски дизајн, водоотпорен, лесен, удобен, флексибилен
  • Прилагодливи ремени за раце
  • Материјал: неопрен


     За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање на: info@megapopust.mk или на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).

     Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid