Мени
Кошничка 0

Авто држач за паметни телефони или GPS, бесплатна достава

 • ден 1,470
 • Заштеда ден 739

X

Авто држач за паметни телефони или GPS, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  50% попуст на авто држач за таблет, ДВД и ГПС, испорака бесплатна - платете 731 ден наместо 1470 ден

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
   • Понудата вклучува:
   • 1x авто држач за таблети, ДВД, ГПС
   • Карактеристики на производот:
   • Се поставува на позадината на автоседиштето, на потпирачот за глава
   • Го олеснува гледањето на содржината на таблетот за патниците на позадинското седиште
   • Ротација на држачот за таблетот за 360 ° овозможува на патниците прилагодување на аголот на гледање
   • Компатибилен за 7-13 инчен таблети, ГПС, ДВД
   • Боја: Црна
   • Прилагодливи димензии за ширина и висина
   • Материјал: пластика

    Za sva dodatna pitanja stojimo Vam na raspolaganju putem e-maila info@megapopust.ba  i na tel.00385/ 21 471-044 (operativni centar u Hrvatskoj).

     


    Исто така препорачуваме
    Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid