Мени
Кошничка 0

Спортски појас со 2 прегради за мобилен, MP3 player и сл. во боја по избор, бесплатна достава

 • ден 1,139
 • Заштеда ден 574

X

Спортски појас со 2 прегради за мобилен, MP3 player и сл. во боја по избор, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  50% попуст на спортски појас со 2 оддела за мобилен, MP3 player, клучеви, документи и сл. во боја по избор, испорака бесплатна - платете 565 ден наместо 1139 ден

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
   • Понудата вклучува
   • 1x спортски појас со 2 прегради
   • Достапни бои: сина, розева, црна, зелена и жолта
   • Карактеристики на производот:
   • Идеален додаток за основните потреби додека вежбате во природа или во фитнес центар
   • Дизајниран и погоден за мобилен, MP3 player, клучеви, пари, документи
   • Дизајнот со 2 прегради овозможува одвоеност на мобилниот од клучеви и други предмети кои можат да го оштетат
   • Може да се носи околу половината и преку рамената
   • Универзален модел за жени и мажи
   • Водоотпорен, ги штити предметите од дожд и пот додека вежбате
   • Мулти-функционален, практичен, удобен, модерен, прилагодлив, флексибилен
   • Прилагодлива ширина
   • Затворање со патент на преградите
   • Затворање на појасот со копче
   • Димензии: предниот дел на одделот 44 cm х 3,5 cm (должина на секоја преграда 20 cm, висина на полнапреграда 7.5cm)
   • Материјал: полиестер
   За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).
   Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid