Мени
Кошничка 0

Велосипед за вежбање ProSprinter со видео екран, бесплатна достава

 • ден 110,000
 • Заштеда ден 77,000

X

Велосипед за вежбање ProSprinter со видео екран, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  70% попуст на велосипед за вежбање ProSprinter со видео екран, бесплатна достава - платете 33 000 ден наместо 110 000 ден (можност за плаќање при достава)

  Производите ги продава и доставува: Megapopust.mk (магацин во Македонија)
  Бесплатна достава за целата територија на Македонија.
  Доставата е достапна само за Македонија.

  Известување – пред нарачка:

  За овој производ во моментот примаме пред нарачки (резервации). За да направите резервација потребно е да кликнете “Додај во кошничка” и да завршите со вообичаениот процес на нарачка. Изберете начин на плаќање: Плаќање при испорака (при испорака на куќна адреса) преку уплатница или интернет банкарство. Може да нарачате и преку телефон, во тој случај потребно е да се кликне на полето “ Нарачај преку телефон “. Производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 5 до 8 недели. Кога производот е достапен, ќе ве контактираме пред испораката.

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “Нарачајте преку телефон“
  • Опција на плаќање: при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста за плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од  5 до 7 недели и плаќањето ќе го извршите при преземање на производот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
  • Производот ќе биде испратен на вашата адреса по договор за телефон за времето на испорака

  Понудата вклучува:

  • 1x професионален велосипед за вежбање ProSprinter со видео екран
  • Производот е нов

  Карактеристики на производот:

  • Димензии: 109 x 56 x 107 cm
  • Процесор на екран: MT6592 8 кабел, Android OS 5.1
  • Работна меморија: 6 GB
  • Капацитет на меморија: 128 GB
  • Батерија на екранот: 4000 mAH
  • Резолуција: 1280 x 800 пиксели
  • Вграден Wi-Fi, блутут и звучници
  • Можете да го поврзете екранот на Интернет, да гледате видеа, филмови или да сурфате
  • Слот за USB и слушалки
  • Покажува време, брзина, растојание, калории
  • Прилагодлива висина на седиштето и парапет
  • Прилагодлива јачина на отпор
  • Држач за шишиња
  • Максимална корисничка тежина: 120 кг
  • Гаранција: 2 години

  За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање: info@megapopust.mk и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).