Мени
Кошничка 0

Детски сет за изработка на овошна торта со налепници и украси, бесплатна достава

 • ден 1,634
 • Заштеда ден 821

X

Детски сет за изработка на овошна торта со налепници и украси, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  50% попуст на детски сет за изработка на овошна торта со налепници и украси за декорација (54 делови), испорака бесплатна - платете 813 ден наместо 1634 ден (Можност за плаќање при испорака)

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
   Понудата вклучува:
   • 1x сет за правење на овошни торти
   • Сетот содржи 54 дела:
   • 1 торта со 6 парчиња
   • 1 пластичен нож за сечење торта
   • 1 лажичка, 1 вилушка, 1 нож
   • 1 чајник со капак
   • 2 чаши
   • 3 чинии
   • 3 колачи
   • 2 мафини со цреша
   • 2 комплети налепници
   • 30 декорации во форма на овошје, шлаг, свеќички, зајчиња
   Карактеристики на производот:
    • Секое парче торта е прицврстено со соседното со лепенка така што тортата прави компактна единица која може да се одвои
    • Декорации може по желба да се распоредат на планираните дупки на врвот на тортата
    • Боја: розе
    • Димензии: дијаметар торта 15 cm, висина од 4 cm
    • Материјал: пластика

    За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk  и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).


    Исто така препорачуваме
    Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid