Мени
Кошничка 0

Музичка играчка Apple гитара во боја по избор, бесплатна достава

 • ден 1,788
 • Заштеда ден 1,061

X

Музичка играчка Apple гитара во боја по избор, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  59% попуст на детска музичка играчка Аппле гитара во боја по избор, испорака бесплатна - платете 727 ден наместо 1788 ден (Можност за плаќање при испорака)

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
   Понудата вклучува:
   • 1x детска музичка играчка Apple гитара во боја по ваш избор
   • Играчката нуди можност за свирење по тапани, слушање ноти, снимени детски песни, броеви, звуци на гласови наживотни
   • Играчката свети во различни бои, додека работи
   • Играчката го стимулира развојот на слухот, моторни вештини, перцепција и имагинација
   • Играчка работи на 3xAA батерии 1.5V (не се вклучени)
   • Димензии: 45,5x22,5x5cm
   • Достапни бои: зелена и црвена

   За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk  и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).

    


   Исто така препорачуваме
   Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid