Мени
Кошничка 0

Рамна гребалка за мачки, бесплатна достава

 • ден 1,303
 • Заштеда ден 739

X

Рамна гребалка за мачки, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  57% попуст на рамна гребалка за мачки, испорака бесплатна - платете 564 ден наместо 1303 ден

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса

   Вашата мачка ќе ја сака гребалката која и помага да ги одржува шепите и канџите, а Вие повеќе нема да мора да се грижитеза зачувување на мебелот. Со гребалката за мачки добивате и кеса со мачкино нане. Посипете мачкино нане по подлогата за гребење и вашата мачка ќе биде привлечена од неговиот мирис. Заоблениот раб на гребалката или брановидниот дизајн ќе им овозможи на мачките удобен лежај за одмарање.

   • Понудата вклучува
   • 1x  рамна гребалка за мачки
   • Достапни форми: диррамна или брановидна
   • 1x кесе мачкино нане
   • Карактеристики на производот:
   • Подлогата со 2 лица, може да се користи од двете страни
   • Помага во одржување на мачкината шепа
   • Дизајн во облик на саќе
   • Издржлива, лесна, стабилна, пропусна, безбедна, удобна
   • Боја: кафена
   • Димензии: рамна 42.5x23.5x4.5 cm, брановидна 44x23.5x4.2 cm
   • Материјал: брановиден картон и восок

    За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).


    Исто така препорачуваме
    Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid