Мени
Кошничка 0

InstaSlim detox корсети за бутовите во црна боја, бесплатна достава

 • ден 1,139
 • Заштеда ден 574

X

InstaSlim detox корсети за бутовите во црна боја, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  50% попуст на InstaSlim detox корсети за бутовите во црна боја, испорака бесплатна - платете 565 ден наместо 1139 ден (Можност за плаќање при испорака)

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса


   Понудата вклучува:

   • 2  InstaSlim detox корсети за бутовите
   • Бутовите веднаш изгледаат витки и послаби
   • Тенки, дискретни, лесни, удобни, растегливи
   • Ја стимулира циркулацијата и влијаат на намалување на целулитот
   • Погодни за секојдневно носење под облеката или за време на вежбање
   • Олеснуваат замор и ги опуштаат мускулите после вежбање
   Карактеристики на производот:
   • Боја: црна
   • Големина: универзална
   • Материјал: 70% најлон, 30% спандекс

    За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk  и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).


    Исто така препорачуваме