Мени
Кошничка 0

5 во 1 Beauty care сет за масажа и чистење нa лице, бесплатна достава

 • ден 1,305
 • Заштеда ден 656

X

5 во 1 Beauty care сет за масажа и чистење нa лице, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  50% попуст на 5 во 1 Beauty care сет за масажа и чистење лице, испорака бесплатна - платете 649 ден наместо 1305 ден

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
  • Понудата вклучува:
  • 1xBeauty care за масажа и чистење лице
  • Сетот вклучува:
  • 1 уред
  • 5 додатоци (четка, латекс сунѓер за образи,  Make-up сунѓер, продолжеток за пилинг и продолжеток за масажа)
  • Карактеристики на производот:
  • Ергономски дизајн
  • Функции: пилинг ефект, ревитализира, масира, отстранува нечистотии
  • 2 брзини
  • On/Off  прекидач
  • Уредот работи на 2x AA батерии (батериите не се вклучени)
  • Моќност: 3 V
  • Боја: розе
  • Димензии: 13 x 7 cm
  • Материјал: пластика

    За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk  и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).


    Исто така препорачуваме
    Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid