Мени
Кошничка 0

Sunny Seat лежалка за мачки, бесплатна достава

 • ден 1,619
 • Заштеда ден 974

X

Sunny Seat лежалка за мачки, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  60% попуст на Sunny Seat лежалка за мачки (погледнете видео), испорака бесплатна - платете 645 ден  наместо 1619 ден (Можност за плаќање при испорака)

  Видео за производот погледнете ОВДЕ

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
   Понудата вклучува:
   • 1x Sunny Seat лежалка за мачки
   Карактеристики на производот:
   • Лежалката се состои од пластична конструкција, 4 силиконски перничиња за стакло, платнени навлаки и 2 жици
   • Лежалката лесно се прицврстува на било која стаклена површина
   • 4 силиконски подлоги обезбедуваат цврсто прикачување со стаклото
   • Платнената навлака може да се отстрани од лежалката и да се пере во машина за перење
   • Капацитет до 22 килограми
   • Боја: крем
   • Димензии: 38 x 56 cm
   • Материјал: пластика, полиестер, силикон, жица

   За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk  и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).

    


   Исто така препорачуваме
   Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid