Мени
Кошничка 0

2 Boho Vintage часовници со приврзок во форма нa лист во боја по избор, бесплатна достава

 • ден 3,526
 • Заштеда ден 2,959

X

2 Boho Vintage часовници со приврзок во форма нa лист во боја по избор, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  84% попуст на 2 Boho Vintage часовници со приврзок лист во боја по избор (портокалова, кафена и црна), испорака бесплатна - платете 567 ден, наместо 3526 ден

  Производите ги продава и доставува: Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  Boho Vintage женски часовник е ултимативен chic accessoar кој секоја девојка мора да го има. Внесува vintage допир на секој стил на облека. Рачно изработен од ваганска кожа, дизајниран како бразлетна и украсен со романтичен приврзок. Куќиштето на часовникот е направен во романтичен стил, давајки забавен и фанки изглед. Идеална комбинација за девојки кои сакаат и знаат да го спојат светот на модата со функционални детали.

  Со оваа понуда Ви носиме два Boho Vintage часовника за само 567 ден. 

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
  • Понудата вклучува
  • 2x Boho Vintage часовник со приврзок лист во боја по избор
  • Достапни бои: портокалова, кафена и црна
  • Часевникот е рачно изработен
  • Куќиште: кварцен механизам, арапски броеви
  • Материјал: вештачка кожа
  • Должина на ремен:21 cm, дијаметар на куќиште на часовникот: 2,54 cm

    За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk  и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).


    Исто така препорачуваме