Мени
Кошничка 0

Звездена бубамара - проектор на небо и звезди за детска соба, бесплатна достава

 • ден 1,791
 • Заштеда ден 1,066

X

Звездена бубамара - проектор на небо и звезди за детска соба, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  60% попуст на лед проектор “Звездена бубамара” за осветлување детска соба со ефект на небо и звезди, испорака бесплатна - платете 725 ден, наместо 1791 ден

  Производите ги продава и доставува : Megapopust.mk
  Бесплатна достава во рок од 14 до 21 ден за целата територија на Македонија
  Доставата е достапна само за Македонија

  Ѕвездената бубамара проектира нежна светлина на сите ѕидови на собата во форма на ѕвезди, со што се создава смирувачки ефект. Осветлувањето на ѕвезденото небо им помага на децата да го надминат стравот од темнината, лесно се опуштаат и заспиваат.

  За мирен сон и пријатна атмосфера во спалната соба!

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “ Нарачајте преку телефон “
  • Опција на плаќање : при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од 14 до 21 ден и плаќањето ќе го извршите по преземање на прозиводот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
  • Понудата вклучува
  • 1 лед проектор Звездена бубамара
  • Материјал: плиш, оклоп – пластика
  • Лед светилките одсликуваат звезден свод во портокалова, сина и зелена или комбинација сите три бои
  • Опција автоматско гасење по 45 минути
  • Потребни 3 ААА батерии

  За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање : info@megapopust.mk  и на телфонскиот број 00385/ 21 471-044 (оперативен центар во Хрватска).


  Исто така препорачуваме
  Liquid error (layout/theme line 340): Could not find asset snippets/spurit_po2_theme_snippet.liquid