Мени
Кошничка 0

Професионална фотеља за масажа, бесплатна достава

 • ден 103,300
 • Заштеда ден 74,300

X

Професионална фотеља за масажа, бесплатна достава

Ако сакате производот да гo нарачате преку телефон, Ве молиме внесете ги вашите информации и нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Повикот е бесплатен. Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Испрати

Избравте oпција нарачаj преку тeлефон
Вашите податоци за контакт (име и број) се успешно сoчувани.
Нашиот операторот ќе ви се јави во рок од 24 часа. Оперативниот центар на Мегапопуст се наоѓа во Хрватска и ќе добиете повик од хрватски број.
Повикот е бесплатен.
Плаќањето може да се направи кога производoт ќе биде доставeн на вашaтa домашна адреса.
Бесплатна достава за цела Македонија

Внесете ги вашите информации за достава
Испрати
Вашите податоци за контакт се успешно сoчувани.

Внесете ја вашaтa e-mail адреса ако ја имате, за да можеме да ве контактираме во случај на промени.

Испрати

Ви благодариме за вашата нарачка!


  72% попуст на професионална масажна фотеља, бесплатна достава - платете 29 000 ден наместо 103 300 ден (можност за плаќање при достава)

  Производите ги продава и доставува: Megapopust.mk (магацин во Македонија)
  Бесплатна достава за цела Македонија во рок од 2 до 3 дена.
  Доставата е достапна само за Македонија.

  • Воведена е нова можност за нарачување преку ТЕЛЕФОН, за нарачка кликнете на полето “Нарачајте преку телефон“
  • Опција на плаќање: при достава
  • Ако производот сте го нарачале со можноста за плаќање при достава, производот ќе биде доставен на Вашата адреса во рок од  2 до 3 дена и плаќањето ќе го извршите при преземање на производот
  • Производот можете да го добиете исклучиво преку достава на домашна адреса
  • Производот ќе биде испратен на вашата адреса по договор за телефон за времето на испорака
    • Понудата вклучува:
    • 1x професионална фотеља за масажа
    • Производот е нов
    • Карактеристики на производот:
    • Боја: црна
    • Димензии на кутијата: 97x74x62 cm 
    • Моќност: 150W 
    • Материјал: еко кожа
    • Масажа на вратот, грбот и половината: механички раце за масажа во форма на 6 ролери кои се движат горе-долу
    • Масажа со триење, тапкање и синхронизирана масажа
    • Прилагодлив агол на седење во фотељата 
    • Масажа на бутовите: со вибрации
    • Ваљак за масажа на нозете 
    • Оптимално и за shiatsu масажа
    • Се препорачува за стимулирање на циркулација
    • Отстранува замор на мускулите
    • Контрола на сите функции преку далечински управувач.
    • Гаранција: 2 години

    За сите дополнителни прашања Ви стоиме на располагање: info@megapopust.mk и на телфонскиот број +389 2 510 2488

    Линк: Facebook коментари


    Исто така препорачуваме